Yer gök aşk. Love is in the Air Tv Series (Yer Gok Ask) 2019-02-08

Yer gök aşk Rating: 6,6/10 498 reviews

Yer Gök Ask (TV Series 2010

yer gök aşk

Sultan should be found out and kicked out with her stalking son. Yet, the show was so magnetic neither my wife or I could get away from it; only to be terribly disappointed to see the good guy die, for what? He made promises that he did not keep. Lütfen siz de karakterleri incelerken sadece sevmediğiniz bir kişiye endeksli yorumlar yapmaz iseniz daha objektif olacağınız kanısındayım. We never saw her again. I know love can cross class barriers, but who in the world could stand that Ramiz in their family? Toprak Havva kadar güzel ve cin fikirli degil ama iyi karakterli. I mean The walking Dead?? You would see a stunningly handsome Aidan Turner, who is Irish and bears an amazing resemblance to Sukru Ozyildz!!! Zira kasabali naif bir genc kadin görünümü var.

Next

Yer Gök Aşk Dizisi 117. Bölümü İzle

yer gök aşk

Sonra Remzi, Sultan ve Pınar Cemileye kumpas kurdular, işi bitirdiler ve Remzi nihayet eve geldi. Now, Yusuf finds himself between two beautiful sisters, one of them is so innocent and one of them is so attractive. Every time she pulled Yusuf back into their love drama, she put her head in the air and was mean to everyone in the mansion. Bölüm Fragman Özeti veriliyor duyurulur. However, the show continued due to popularity. I love the Turkish movies naturally with Murat staring In them.

Next

Yer Gök Aşk (2010)

yer gök aşk

Lale Devrinde de Çınarla çok yakıştırıyorum. Hi Olga, Toprak moved to Istanbul in Turkish drama Love in the Sky Yer Gok Ask. Love is in the Air Love the series I need to know the song that the two lovers were listening to in the car!!! I like Havva and Yusuf, they are made for each other, and I was so tickled that they were married in real life although for a short while only for me they are so perfect hopefully they will get back together again. Maybe in true life that will happen. I, too, disliked Havva for her manipulations and he was stupid enough to fall for her. I thought Ezel would have ended differently.

Next

Yer Gök Aşk Şiiri

yer gök aşk

Niko ne može pobeći od sudbine. Had I known that this would happen in the end, I would have jerked myself away from viewing the story to begin with. She wad obsessed with him, following him like a bad leach. Küçük Yılmaz babasıyla konağa gelir. Bu arada Hancıoğlu mirasından pay kapmak. I would join them in a heartbeat and leave Netflix.

Next

Yer Gök Aşk Dizisi 117. Bölümü İzle

yer gök aşk

Tamamen inırıcı olmadığı için… Benim Selen Soydere dediğim hiç bir şey yok. Aynı şekilde eski eşi da dizinin birkaç bölümünde oynadıktan sonra diziden ayrılmıştır. You can do everything for love even to lie so much and be the worst person just because you are in love??? I made up my own ending that Haava was in bad shape and Chunet visited her everyday and they became closer. Hers is not love, but obsession, not is not healthy, she is jealous, ruthless is getting rid of anyone in her way, she would make a very bad wife specially for a business man with ambitions. Oyuncular ve Karakterler Burak Hakkı Ali Ömer Narlı Melisa Aslı Pamuk Sevda Narlı Tuvana Türkay Bade Palalı Hancıoğlu Işıl Yücesoy Hamiyet Hancıoğlu Kanbolat Görkem Arslan Mehmet Hancıoğlu Levend Yılmaz Hasan Hancıoğlu Ayşegül Günay Sultan Yeşilyurt Remzi Evren Reşit İpek Erdem Münevver Hancıoğlu Sevinç Gediktaş Sezer Palalı Şahin Ergüney Celal Palalı Tolga Sala Yiğit Yeşilyurt Firdevs Vüdül Pınar Erhan Duran Murat Murat Ünalmış Yusuf Hancıoğlu Birce Akalay Havva Karagül Hancıoğlu Selen Soyder Toprak Karagül Ilgaz Tolgahan Sayışman Çınar Ilgaz Serenay Sarıkaya Yeşim Ilgaz Kıvanç Kılınç Sıtkı Engin Emir Benderlioğlu Yılmaz Hancıoğlu Selma Kutluğ Şeref Karagül Ulvi Alacakaptan Remzi Karagül Erman Okay Yılmaz Hancıoğlu.

Next

Yer Gök Aşk Dizisi 117. Bölümü İzle

yer gök aşk

I, too, hate the fact that no one communicates! I probably will not return to another Turkish movie for the disappointing endings of these fantastic stories and acting. Ve Babasini bicakla tehdit etmeside yenilir yutulur bir sahne degildi Havvaci veya Toprakci ifadelerinden hoslanmiyorum. O ana kadar olan bitenden haberi yoktu. Cünkü Toprak temiz kalpli bir Kiz ve Yusufun tam istedigi bir Kiz Diye. Özellikle Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan Yer Gök Aşk dizisinde Sultan karakteri ile ekran severlerin büyük beğeni ile takip etmeye başladığı usta oyuncu Ayşegül Günay.

Next

Yer Gök Aşk Oyuncuları

yer gök aşk

Oda onlar gibi paragöz, düzenbaz ve haris birisi. The best looking actor around. But the soap operas they makes are much superior to anything Hollywood can match. The two main characters do die. Anyone is better than that wicked liar Havva.

Next

Yer Gök Aşk 58. Bölüm / Full HD (Tek Parça)

yer gök aşk

Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. İlkokul ikinci sınıfta bir skeçte sahneye çıktı. Unfortunately it only has Romanian subtitles. Hava her dad n her aunt were all evil devils. Münevver ne yapsa annesine teselli olamamaktadır.


Next

Yer Gök Aşk 24. Bölüm HD2 izle

yer gök aşk

I want to know the artist and the name of the song!!! That Mother, Hamiyet and Aunt are responsible for this whole mess. Ne kardeşinden kaçabilir insan, ne de yüreğindeki aşktan. Por que las novelas turcas casi siempre tienen esos finales pocos felices? And when Havva was going to marry the son of Yelmes Bade turns the chapel into fire, but before she looks all the exit doors without knowing Yusuf is inside, Mehmet lover told Hemiyet that Bade and Mehmet are lovers and she suffered a stroke and got paralysed, Yusuf dies of the body burns And for some reazon Havva is arrested for his death already pregnant and sentenced to life in prision where she had the baby and later died of hemorrage. Hatırla Sevgili, Asi, Ayak Altında, Yer Gök Aşk, Tatar Ramazan gibi diziler de rol almıştır. Love Is In The Air ended terrible and I just watched Ezel and it ended just plain stupid.

Next

full kalite dizi: Yer Gök Aşk 100. Bölüm İzle

yer gök aşk

Love alone will not do. Ayrıca şunu da söyleyim, cemile için üzgünüm, kötü bir durum. The acting is excellent above Hollywood the people beautiful and real, what more do you want of an entertaining evening better than this. By the way, Sevda has a baby boy just like Havva. She is the kind of person that the end justify the means and the whole series portrait Yusuf as someone who would never accept those loes. Oğlunun suçsuz olduğuna kimseyi ikna edememektedir.

Next